On January 17, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev held an expanded meeting over lunch with Irakli Kobakhidze, Prime Minister of Georgia.
Ilham Aliyev held one-on-one meeting with Georgian Prime Minister Irakli Kobakhidze
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev held a one-on-one meeting with Irakli Kobakhidze, Prime Minister of Georgia, who is on a working visit to the country.
Ilham Aliyev received CEO and President of Franklin Templeton Jenny Johnson
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev received Jenny Johnson, Chief Executive Officer and President of Franklin Templeton, one of the world’s leading asset management firms, on January 16.…